3. ročník projektu Mandala dětem 2013

12.11.2013 11:24

„Hrajeme si a tím pomáháme“

Sedmá třída maluje mandaly!

V září byl vyhlášen 3. ročník projektu Mandala dětem, který pořádá pořádá Centrum Mandala o. s. Sedmá třída s do tohoto projektu přihlásila. Jedná se o výtvarnou soutěž, do které se zapojilo 8 žáků ze třídy. Všichni nadšeně tvořili kruhové obrazce, které přináší klid a harmonii.                                                                                                                                          

I hyperaktivní děti je rády v klidu tvořily, apatické děti ožily, ale hlavně se všechny děti do dění zapojily. Z přihlášených děl bude on-line hlasováním vybráno 50 nejlepších. Ta budou k vidění na putovní prodejní výstavě. Autoři 50 mandal dostanou na konci školního roku kalendář mandal 2015 spolu s diplomy. Výtěžkem z prodeje obrázků bude podpořeno Občanské sdružení Janus, jenž se věnuje dětem, mládeži a mladým dospělým, kteří vyrůstali, nebo stále vyrůstají v náhradní péči. Třída celkem vytvořila 24 mandal. Ty nejlepší práce vybírali všichni pedagogičtí i provozní zaměstnanci školy.

Bylo to fakt těžké…☺

Pomozte nám vyhrát!!!

Pokud se Vám naše práce líbí nezapomeňte nám v době od 1.12.2013 – 30.1.2014 poslat on-line hlas na internetové adrese www.mandalydetem.cz

 

—————

Zpět